EBMPAPST W3G910-KU25-03
Stok Kodu
22361
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
W3G 910-KU25-03 - Axial fans, 14260m3h 65pa 5-5-2020 ÖZELLİKLER Dizi :W3G Model : W3G 910-KU25-03 Ağırlık : 52 kg Kod : W3G910KU2503 Giriş gücü : 2470 W Anma gerilimi : 380-480 V Boyut : 910 mm Dönme hızı : 980 rpm Çalışma sıcaklıkları -25 ... 60 С Akım 3,9 A