Z15G1308 HIGHLY ASAL SWİTCHLER
654,92 TL den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
17559
Fiyat
Bugün sipariş verdiğiniz de aynı gün kargoda!
Z15G1308 HIGHLY ASAL SWİTCHLER ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YÜKSEK HASSASİYETLİ ÇOK ÇEŞİTLİ TEMEL SWİTCHLERDİR. GÜNÜMÜZ KOŞULLARINDA GENİŞ KULLANIM ALANI SUNAR. GENEL KULLANIM AMACINA UYGUN. DEĞERLENDİRME : 20(4(A 250VAC EN61058-1                                 15A 125VAC OR 250AC UL 1054                                  1/2A 125VDC 1/4A 250VDC                                  1/8HP 125VAC 1/4HP 250VAC KONTAK DİRENCİ : 25MΩ MAX.(İNİTİAL) YALITKANLIK GÜCÜ : AC1000V (50/60HZ 1 DAKİKA) İZOLASYON DİRENCİ: 100MΩ MİN(AT500V DC) ELEKTRİKSEL ÖMRÜ: 100,000 DAKİKA ÇALIŞMA MEKANİK ÖMRÜ: 1,000,000 DAKİKA ÇALIŞMA